Головна сторінка
Про установу
Діяльність інспекції
Прес-центр
Законодавство
Вакансії
Контактна інформація



Фотогалерея
 

Водойми Мигії

Колектив Держекоінспекції в Миколаївській області у Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Рослинність Мигії. Анемона

Гранітно-степове Побужжя
 

 
Вакансії

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області повідомляє, що 23 березня 2017 року оголошено конкурс на заміщення шести вакантних посад категорії "В":
- головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально - технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - 1 тимчасова посада;
- головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Миколаївської області – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області - 2 посади;
- провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Миколаївської області – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області - 1 посада;
- головний спеціаліст відділу екологічного контролю атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області - 1 посада;
- провідний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області – 1 тимчасова посада.
На сайті Національного агентства України з питань державної служби http://www.guds.gov.ua/ в рубриці вакансії «Інформація про оголошення конкурсу та результатів від 27.10.2016р.» розділ «Миколаївська область» розміщено оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В» та умови проведення конкурсу.
Одночасно повідомляємо, що кінцевий термін подачі документів на зайняття посад державної служби 06 квітня 2017 року до 17 год. 00хв.
Конкурсний відбір кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «В» проходитиме 11-12 квітня 2017 року у два етапи:
1) тестування4 3) співбесіда.
Перший етап конкурсного відбору «тестування» проходитиме в електронному вигляді. Перелік тестових питань оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/page/perelik-testovyh-pytan(рубрика «тестування» - «перелік тестових питань»). Одне тестове завдання включає 40 тестових питань, які обираються автоматично із загального переліку питань, що включає не менш як 100 питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.
Після успішного проходження тестування кандидату для категорії «Б» необхідно написати ситуаційне (практичне) завдання із специфіки роботи установи, структурного підрозділу. Після успішного написання ситуаційного завдання кандидату необхідно пройти наступний етап конкурсу – співбесіда.
Для кандидата для категорії «В» після тестування наступний етап конкурсу є співбесіда.
За більш детальної інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512) 53-58-42, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 3-тя слобідська, 134 (головний спеціаліст по роботі з персоналом).
Необхідні документи для участі у конкурсі:
1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4. Копії (копії) документів (документів) про освіту.
5. Заповнена особова картка встановленого зразка (форма № П-2ДС), затверджена наказом Нацдерслужюи від 05.08.2016р. № 156 .
6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.;
7. фото 4х6 – 1 шт.
8. копія водійських прав у разі наявності.
У разі призначення копія трудової книжки, свідоцтво про шлюб (у разі зміни прізвища), копія свідоцтв про пільги.
Декларація подається шляхом заповнення встановленої електронної форми на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/) у розділі «Задекларуй».
Методичні рекомендації з питань заповнення декларації доступні для ознайомлення при послідовному переході за такими розділами на офіційному веб-сайті НА запобігання корупції «Декларування» «Законодавство» «Декларація».
Подання декларації можливе за умови наявності у особи електронного цифрового підпису (файл із розширенням Key-6.dat), який безкоштовно можна отримати у відокремленому пункті реєстрації користувачів ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС за адресою м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зала 2, тел.: (051) 237-90-91.
Інформація щодо переліку документів, які необхідно подати для отримання електронного цифрового підпису, а також бланки та зразки заповнення відповідних заяв доступні за посиланням http://acskidd.gov.ua/fiz_osoba.
Крім того електронний ключ можна отримати через Приватбанк, якщо Ви є користувачем даного банку. За більш детальної інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512) 53-58-42, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 134 (головний спеціаліст по роботі з персоналом).
 


Головна сторінка :: Про установу :: Діяльність інспекції :: Прес-центр :: Законодавство :: Вакансії :: Контактна інформація