Головна сторінка
Про установу
Діяльність інспекції
Прес-центр
Законодавство
Вакансії
Контактна інформаціяФотогалерея
 

Водойми Мигії

Колектив Держекоінспекції в Миколаївській області у Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Рослинність Мигії. Анемона

Гранітно-степове Побужжя
 

 
Вакансії

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області повідомляє, що 24 травня 2017 року оголошено конкурс на заміщення двох вакантних посад державної служби категорій «В»:
-головний спеціаліст по роботі з персоналом Державної екологічної інспекції у Миколаївській області - 1 посада;
- провідний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадкістю та ЗМІ Державної екологічної інспекції у Миколаївській області - 1 посада.
На сайті Національного агентства України з питань державної служби http://www.guds.gov.ua/ в рубриці вакансії «Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби» розділ «Миколаївська область» та на сайті Державної екологічної інспекції у Миколаївській області http://www.dei.mk.ua/index.php?id=44 в рубриці «Вакансії» розміщено оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» та умови проведення конкурсу.
Одночасно повідомляємо, що кінцевий термін подачі документів на зайняття посад державної служби 07 червня 2017 року до 17 год. 00хв.
Конкурсний відбір кандидатів на зайняття посад державної служби відбудеться з 14 по 15 червня 2017 року в два етапи:
1) тестування, 2) співбесіда.
Перший етап конкурсного відбору «тестування» проходитиме в електронному вигляді. Перелік тестових питань оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/page/perelik-testovyh-pytan(рубрика «тестування» - «перелік тестових питань»). Одне тестове завдання включає 40 тестових питань, які обираються автоматично із загального переліку питань, що включає не менш як 100 питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.
Після успішного проходження тестування кандидату необхідно пройти співбесіду.
Необхідні документи для участі у конкурсі:
1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4. Копії (копії) документів (документів) про освіту.
5.Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
5. Заповнена особова картка встановленого зразка (затверджена наказом Нацдержслужби від 05.08.20176р. № 156).
6. Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (як кандидат на посаду).
7. Фото 4х6 – 1 шт.
8. Копія водійських прав у разі наявності.
У разі призначення копія трудової книжки, свідоцтво про шлюб (у разі зміни прізвища), копія свідоцтв про пільги.:
Декларація подається шляхом заповнення встановленої електронної форми на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/) у розділі «Задекларуй».
Методичні рекомендації з питань заповнення декларації доступні для ознайомлення при послідовному переході за такими розділами на офіційному веб-сайті НА запобігання корупції «Декларування» «Законодавство» «Декларація».
Подання декларації можливе за умови наявності у особи електронного цифрового підпису (файл із розширенням Key-6.dat), який безкоштовно можна отримати у відокремленому пункті реєстрації користувачів ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС за адресою м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зала 2, тел.: (051) 237-90-91.
Інформація щодо переліку документів, які необхідно подати для отримання електронного цифрового підпису, а також бланки та зразки заповнення відповідних заяв доступні за посиланням http://acskidd.gov.ua/fiz_osoba.
Крім того електронний ключ можна отримати через Приватбанк, якщо Ви є користувачем даного банку.
За більш детальною інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512) 53-58-42, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 3-тя слобідська, 134 (головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадкістю та ЗМІ).
 


Головна сторінка :: Про установу :: Діяльність інспекції :: Прес-центр :: Законодавство :: Вакансії :: Контактна інформація