Головна сторінка
Про установу
Діяльність інспекції
Прес-центр
Законодавство
Вакансії
Контактна інформаціяФотогалерея
 

Водойми Мигії

Колектив Держекоінспекції в Миколаївській області у Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Рослинність Мигії. Анемона

Гранітно-степове Побужжя
 

 
Діяльність інспекції

Державна екологічна інспекція в областях, містах Києві та Севастополі (далі - Інспекція) є спеціальним підрозділом Мінприроди, який підзвітний та підконтрольний в частині здійснення державного контролю Державній екологічній інспекції (далі - Держекоінспекція). Інспекція в межах своїх повноважень забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами), екологічної та в межах своєї компетенції радіаційної безпеки на відповідній території. Повноваження Інспекції поширюються на територію відповідної області, міст Києва та Севастополя, за винятком території прибережної захисної смуги завширшки сто метрів від урізу води вздовж Азовського та Чорного морів, навколо заток та лиманів, які мають зв`язок з морем, у межах Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької та Донецької областей, а в місті Севастополі до урізу води Чорного моря. ( Абзац третій пункту 1 Положення про Державну екологічну інспекцію в областях, містах Києві та Симферополі. Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 12.05.2008 № 242. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17.07.2008 за № 661/15352)
 
Інспекція у своїй діяльності керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституціїта законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінприроди та Держекоінспекції, а також Положенням про Державну екологічну інспекцію в областях, містах Києві та Севастополі.
 


Головна сторінка :: Про установу :: Діяльність інспекції :: Прес-центр :: Законодавство :: Вакансії :: Контактна інформація